• Новак
Magafor 8111500A000 60 Обичен Центар Вежба, 3.17 x 0.25, М2, Големина 00000

Magafor 8111500A000 60 Обичен Центар Вежба, 3.17 x 0.25, М2, Големина 00000

DEN 257.28

Достапност
Достапно за нарачка

Производот има дијаметар на сечење на 0.125 Инчи.Производот е OAL - Должина на : 1.25 инчи.Производот е Точка должина : .008-.018 инчи.Земја на потекло : Франција.Производот е #00000 60 ОБИЧЕН ЦЕНТАР ВЕЖБА (3.17 X 0.25 М2).Производот има дијаметар на сечење на 0.125 Инчи.Производот е OAL - Должина на : 1.25 инчи.Производот е Точка должина : .008-.018 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат