• Новак
Електромагнетни Вежба малку Магнетни орев Вежба малку Универзална Завртка Вежба малку Професионални и Мода

Електромагнетни Вежба малку Магнетни орев Вежба малку Универзална Завртка Вежба малку Професионални и Мода

DEN 273.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производ големина : 88 * 12mm.Производ тежина : 52g.Производ пакет : Индивидуални opp пакет, 15.5 * 5cm.Електромагнетни вежба малку Магнетни орев вежба малку Универзална завртка вежба малку Професионални и Модата.Производ тежина : 52g Product големина : 88 * 12mm Product пакет : Индивидуални opp пакет, 15.5 * 5cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат