• Новак
JUSTYINGKAI 5pcs/Set High Speed Челик ХСС Директно месо тело Лево Пресврт Вежба Делови Електрични Вежба Вртливи електрични Алатки 3.2-8.7 mm Вежба битови Додатоци

JUSTYINGKAI 5pcs/Set High Speed Челик ХСС Директно месо тело Лево Пресврт Вежба Делови Електрични Вежба Вртливи

DEN 439.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е лесна за употреба и да се направи работата да биде добро направено. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Направен од висок квалитет на high speed челик, трајни производи за употреба.Пресврт вежба малку со круг месо тело, остар спирала ритам.Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење.Квалитетот на производи во нашата продавница е сигурен и употребата на високо-квалитетни материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Економски и практичен, лесен за инсталација.Пресврт Вежба Битови само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : Висока Брзина Steel Size : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,8.0 mm,8.7 mm Color : Сребро, Како слики shown Quantity : 5pcs/set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека за да не го предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат