• Новак
Hanson 60114 Малку Вежба 7/32 Jobber

Hanson 60114 Малку Вежба 7/32 Jobber

DEN 149.28

Достапност
Достапно за нарачка

Малку е изградена на М-7 high speed челик за висока отпорност на абразија и за време на тешки дупчење апликации.Овој производ ги исполнува клиент барање.Овој производ е произведен во Кина.Малку е изградена на М-7 high speed челик за висока отпорност на абразија и за време на тешки дупчење апликации.Три-flatted месо тело дизајн обезбедува подобра чак зафат и го намалува пропаѓање.Идеален за употреба во keyless chucks.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат