• Новак
IVY Класичен 01533 Бр 33 Жица Мерач Вежба Малку, М2 Високо-Брзински Челик, 135 Степен Сплит Точка 1/Картичка

IVY Класичен 01533 Бр 33 Жица Мерач Вежба Малку, М2 Високо-Брзински Челик, 135 Степен Сплит Точка 1/Картичка

DEN 30.24

Достапност
Достапно за нарачка

Jobber должина битови наменета за дупчење од нерѓосувачки и тешко челик, пластика и дрво, Премиум Брза Понесе (Регистрирана трговска Марка).Појачани и зацврстен М2 високо-брзински челик битови падне помеѓу стандард фракционо вежба големини.Прецизност земјата, светла заврши со полиран флејта кои ја зголемуваат чип исфрлање. 135-степен сплит точка за брза пенетрација и точни почнувајќи нема центар удар.Жица Мерач Дијаметар : Број 33, на Децимални Инчи Еквивалент : 0.1130, Допрете Големина : 6-40 НФ, вкупна Должина : од 2 до 5/8-инчен.IVY Класичен Индустрии е посветена на производство на сеопфатна, квалитетна линија на моќ алатка додатоци и рачни алатки.IVY Класичен Жица Мерач Вежба Битови се дизајнирани за дупчење од нерѓосувачки и тешко челик, пластика и дрво.Овие прецизност земјата, светол финиш битови се изградени надвор од појачани и зацврстен М2 високо-брзински челик и да падне помеѓу стандард фракционо вежба големини.Овие jobber должина битови функција 135-степен сплит точка за брза пенетрација и точни само центрирање.Нивните полиран флејта зголемување на чип исфрлање.IVY Класичен Жица Мерач Вежба Битови доаѓаат во различни големини (No. 1 преку Бр 60) и пакет големини (1/Картичка, 12-Pack и 60-Парче Сет).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат