• Новак
Здрава Раси Голема Dane Smokin' Рерна Органски Турција & Сладок Компир Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

Здрава Раси Голема Dane Smokin' Рерна Органски Турција & Сладок Компир Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

DEN 1159.20

Достапност
Достапно за нарачка

Органски турција е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Непобедлива вкус во секој meaty залак.Resealable торба.Произведено во САД.Здрава Раси Smokin' Рерна Органски Турција & Сладок Компир Рецепт Jerky Куче Третира е здрава алтернатива кога лекувањето на вашиот pup.Органски турција е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Не постојат вештачки Вкус Jerky Куче Третира 4 мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат