• Новак
Здрава Раси Doberman Pinscher Smokin' Рерна Јагне и Ленено семе Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

Здрава Раси Doberman Pinscher Smokin' Рерна Јагне и Ленено семе Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

DEN 204.96

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински јагнето е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Непобедлива вкус во секој meaty залак.Resealable торба.Произведено во САД.Здрава Раси Smokin' Рерна Јагне и Ленено семе Рецепт Jerky Куче Третира е здрава алтернатива кога лекувањето на вашиот pup.Вистински јагнето е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Не постојат вештачки Вкус Jerky Куче Третира 4 мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат