• Новак
Здрава Раси Вистински Месо Jerky Куче Третира

Здрава Раси Вистински Месо Jerky Куче Третира

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински патка е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Непобедлива вкус во секој meaty залак.Resealable торба.Произведено во САД.Здрава Раси Smokin' Рерна Жито-Слободен Патка Рецепт Jerky Куче Третира е здрава алтернатива кога лекувањето на вашиот pup.Вистински патка е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Не постојат вештачки Вкус Jerky Куче Третира 4 мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат