• Новак
Ендодонтско Мерка Инструменти, Точни Мерења Ендо Владетел за Стоматолошка Клиника за Стоматолози

Ендодонтско Мерка Инструменти, Точни Мерења Ендо Владетел за Стоматолошка Клиника за Стоматолози

DEN 189.36

Достапност
Достапно за нарачка

Со стоматолошки мерење владетел, стоматолози може да обезбеди точни третман за сите пациенти.Со јасно скала и прецизни мерења на локации, што е погодно за стоматолози да ја користите.Се користи за перорална стоматолошки мерење, отпорни на висока температура и висок притисок во 135℃.Суштински додаток за лекување на забите, погоден за стоматолошки болница или забна клиника.Направени од високо квалитетни материјали, силни и издржливи, која може да се користи за долго време.Функција : 1. Направени од високо квалитетни материјали, силни и издржливи, која може да се користи за долго време.2. Со стоматолошки мерење владетел, стоматолози може да обезбеди точни третман за сите пациенти.3. Со јасно скала и прецизни мерења на локации, што е погодно за стоматолози да ја користите.4. Се користи за перорална стоматолошки мерење, отпорни на висока температура и висок притисок во 135℃.5. Суштински додаток за лекување на забите, погоден за стоматолошки болница или забна клиника.Спецификација : Предмет Тип : Ендо Ruler Material : Алуминиум Легура Пакет Листа : 1 x Endo Владетел.

Спецификацијата

Item Type:
Endo Ruler
Material:
Aluminum Alloy
Package List:
1 xEndo Ruler :

Со стоката дадена додека купуваат