• Новак
Инспиративни Стоматолошки добра хигиена со цел Црни Алуминиумски Картичка, Направете Различни Секојдневни, Најдобриот Роденден на Божиќ Подароци за Стоматолошки

Инспиративни Стоматолошки добра хигиена со цел Црни Алуминиумски Картичка, Направете Различни Секојдневни,

DEN 909.60

Достапност
Достапно за нарачка

Врежани Паричникот Вметнете Картичката за Стоматолошки добра хигиена со цел.Совршен подарок да им даде на секој во посебен ден.Даде овој подарок за некој ви се допаѓа на нивниот роденден, свадба годишнина, Valentineu2019s Ден, Божиќ, или било кој друг посебен момент.Овој паричник вметнете картичката е направен од елоксирани алуминиумски и не е мала тежина, трајни, и користи професионално ласерско гравирање опрема.Ние плати екстремни внимание на детали за да бидете сигурни дека сте примање на највисок квалитет на ласерски-врежани паричникот insert (внеси).Големина на овој паричник вметнете е приближно со големина на кредитна картичка (Само 3.35' x 2.15' x 0.02').Совршено се вклопува во Секој Паричник.Ние чест една година производителот гаранција.За нас, тоа е или 100% задоволството на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари во целост.Нека вашите Стоматолошки добра хигиена со цел да знаат дека секогаш ќе биде таму за Стоматолошки добра хигиена со цел на овој паричник вметнете картичката .Овој паричник вметнете картичката прави неверојатно уникатен подарок.Пораката на оваа картичка ќе трае за цел живот.Ова е специјален подарок за Стоматолошки добра хигиена со цел, кој може да го земе тоа каде и да одат тие.Ова е одличен подарок за вашите Забни добра хигиена со цел, или некој што ќе љубов.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат