• Новак
Преносни Стоматолошки Фантом Главата Модел, Rotatable Стоматолошки Симулатор со Потрошувачка Цевки и Нерѓосувачки Челик Заграда, Фантомски Главата Модел Manikin за Стома

Преносни Стоматолошки Фантом Главата Модел, Rotatable Стоматолошки Симулатор со Потрошувачка Цевки и Нерѓосувачки

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Главата може да се ротира 360 степени.Нерѓосувачки челик е материјал, со висока прецизност обработка, постабилна и издржливи, така што ќе може лесно и цврсто менгеме на маса.Спецификации : Име на Производ : стоматолошки фантом главата modelproduct тежина : 2.Стоматолошката Симулатор обезбедува повеќе реална работна околина за стоматологот.Повеќе интуитивен симулација технологија обука им помага на стоматолозите магистер научни и стандардизирани оперативни вештини побрзо.На articulator е дизајнирано да се прилагоди на агол и големината на горните и долните вилици отворање на волја.Функција : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2.5 X Зголемена Заб Форма Модел 2-Боја Забната Структура Стоматолошка Протетика Модел Стоматолошки Резба Студија

Овој Модел, Главно, на Кои на Различни Структури и Суптилни Делови на Забот Се Застапени со Жолта и Бела

DEN 5447.76

Стоматолошки Фото Црна Позадина, Интраорална Фотографски Црна Одбор Фотографија Contraster Долга Рачка за Стоматолози

Практична настава : Интраорална црна позадина одбор се користи за интраорална фотографија, кој е практи

DEN 246.96

3ZH Триумф Модел Стоматолошки Manikin Фантом Главата со Забот Симулатор, Студентска Практика Глава Мувла, Прилагодлив

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме многу среќни да ви овозможи

DEN 2049.60

Персонализиран Подарок за Стоматолог, Забен, стоматолошки студент подарок, обичај стоматолошки, стоматолошки

Висок квалитет кригла го прави совршен подарок за секого.Печатени на само со највисок квалитет чаши.Печ

DEN 1528.80