• Новак
Protech Гаража Врати - Пар на 7' гаражни врати Кабел Замена за Torsion Извори/Лифт Пролет - Тешки

Protech Гаража Врати - Пар на 7' гаражни врати Кабел Замена за Torsion Извори/Лифт Пролет - Тешки

DEN 224.16

Достапност
Достапно за нарачка

Гаражни врати кабел (пар).За 7 нога гаражни врати.Должина - 8 нога 6 инчи , со Дијаметар - 1/8 инчи.Челик torsion кабел за 7' високи гаража врати со torsion пролет систем.кабли се 8 foot 6 инчи долг од 1/8" дијаметар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат