• Новак
НОВИ LON0167 50 Компјутери М3 18mm+6mm Женски Машки Хексадецимален Орев Месинг ќор-сокак Spacer Столб за PCB Одбор(50 Stücke М3 18mm + 6mm Buchse auf Sechskantmutter Месинг ќор-сокак Spacer Säule für Platine

НОВИ LON0167 50 Компјутери М3 18mm+6mm Женски Машки Хексадецимален Орев Месинг ќор-сокак Spacer Столб за PCB

DEN 1444.80

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer;Конец Големина : M3. Женски Навој Должина : 18mm/0.7";Машки Конец Должина : 6mm/0.24".Хексадецимален Ширина : 5mm/0.2";Материјал : Месинг.Боја : Злато Тон;Нето Тежина : 130g(Farbe : Goldton; Nettogewicht : 130 g.Пакет Содржина : 50 Компјутери(+/-2%) x Хексадецимален ќор-сокак Spacer(Packungsinhalt : 50 Stück (+/- 2%) x Хексадецимален Spacer. 50 Компјутери М3 18mm+6mm Женски Машки Хексадецимален Орев Месинг ќор-сокак Spacer Столб за PCB Board Hexagonal завртка навој стенд-оф изолација на женски тип, со златен тон позлатен месинг изградба.Хексагонална навој изолација се користи за да се магацинот или планината печатени кола и машина одбори.Опис на German50 Stücke М3 18mm + 6mm Buchse auf Sechskantmutter Месинг ќор-сокак Spacer Säule für Platine Produktname : Хексадецимален ќор-сокак Spacer; Gewindegröße : M3 Länge des Innengewindes : 18 мм / 0,7 '; Länge des Außengewindes : 6 mm / 0,24'Sechskantbreite : 5 mm / 0,2' '; Материјал : Messing Farbe : Goldton; Nettogewicht : 130 g Packungsinhalt : 50 Stück (+/- 2%) x Хексадецимален Spacer.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат