• Новак
А5 6 Прстен Излет Додатоци (Рефил Хартија Наредени, 5 Шарени Индекс Dividers, 2 Парчиња Лабава Лист Џебови, 160 Парчиња Боја Етикета со Владетел) за 6 Дупка Тетратки/Списаниј

А5 6 Прстен Излет Додатоци (Рефил Хартија Наредени, 5 Шарени Индекс Dividers, 2 Парчиња Лабава Лист Џебови,

DEN 213.12

Достапност
Достапно за нарачка

▶Висок Квалитет А5 Наредени Рефил Хартија : 8mm пресуди, 21 линии, на страница содржи временски / датум / недела / инструкции, погоден за патување и снимање.тешки носат-отпорни на хартија, работи совршено со А5 6-дупки спирала граница патник лаптоп.Отпорни на feathering и крварење од сите, но wettest фонтана пенкало мастила. ▶Рефил Paper Size : А5 8.2x5.5 инчен (143 x 210 mm), Хоризонтално Наредени Страници.Секој refillable хартија пак има 100 листови/200 страници. 6-дупки рефил хартија за А5 големина refillable списанија, тетратки, дневници и патни дневник прилог. ▶6-Дупки Пластични Џебови : 2 Стилови, 1 x Приемот Торбичка, 1 x 3-Џеб Име Картичка Торба, малку потешки пластика, со врвот отворање, перфектна дополнувања на А5, може да има различни мали додатоци, како што се пенкала, моливи, налепници, приходи, бизнис картичка, купони. ▶Око-Фаќање на Обоени Индекс Јазичиња : 1 Пакување од 160 парчиња флуоресцентна боја налепници со 12cm Владетел, 4 бои во правоаголна форма и 4 бои во стрелка облик, идеална за означување и обележување на важни документи, ознаки, читање етикети, мерења, листите, итн. ▶Пакет се Вклучуваат : 1 Пакет рефил хартија наредени, 5 шарени индекс dividers, 2 парчиња лабава лист џебови, 160 парчиња боја етикета со владетел ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме внимателно да се однесува на нашиот производ големина пред да купувате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат