• Новак
uxcell 2 парчиња 500ml Пластични Стискаш Шише за Лабораториски Складирање Тесен Устата

uxcell 2 парчиња 500ml Пластични Стискаш Шише за Лабораториски Складирање Тесен Устата

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Стискаш Шише;Капацитет : 500m L.Големина : 205 x 72mm (H*D).Материјал : Пластика;Боја : Бела Црвена.Пакет Содржина : - 2 x Стискаш Шишиња.Преносни и мала тежина мини шише, многу е лесно да се носат.Опис : Преносни и мала тежина мини шише, многу е лесно да се носат.Функција : Име на Производ : Стискаш Bottle Capacity : 500m LSize : 205 x 72mm (H*D)Материјал : Plastic Color : Бела Red Package Содржина : 2x Стискаш Шишиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат