• Новак
RFBVSN 4pcs Симпатична Малку Монаси Монаси Figurine Статуа, Автомобил Декорација Автомобил Креативни Автомобил Тресење на Главата Четири Нема Монах на Зен Симпатична Кукл?

RFBVSN 4pcs Симпатична Малку Монаси Монаси Figurine Статуа, Автомобил Декорација Автомобил Креативни Автомобил

DEN 397.20

Достапност
Достапно за нарачка

?Високо Квалитетен Материјал?Оваа buddah фигура е да се има детален рака работа, направени од polyresin материјал и имаат убава страна работа на стручни индиски уметник. ?Убаво направени?Боја работа е прилично уредни, како и, како добар вашата канцеларија украс, дом или автомобил декорација. ?Исклучителна детали?Кинеската традиционална малку монахот фигура, ги инспирира среќа и просперитет во животот со овие мали статуи. ?Лесен за Употреба?Лесно да се стави на фигурини на вашата работна маса, автомобил табла, совршен за прикажување на полица на продавницата. ?Апликацијата?Погоден за домашни, автомобил украсни орнаменти, добар денот на Вљубените, роденден, свадба подарок.ТЕМА : "Не гледајте во она што е Спротивно на сопственоста; Не го Слушаат она што е Спротивно на сопственоста; Не го Зборуваат она што е Спротивно на сопственоста, Не прави го она што е Спротивно на сопственоста." Значаен Подарок за Пријателите и Семејството, особено за Децата.Како овие 4 Монахот Фигури' Симпатична Форма Дефинитивно ќе Привлече Деца' Внимание.Она што е уште поважно, различно Значење ќе има Важни Воспитно Значење за нив, да бидат Добро Дете.Тоа е Мал и Исклучителна, Добар Квалитет на Производот / Голем дар,Добро за вашиот автомобил Декорација,исто така, дома декор,канцеларијата на оркестарот,итн СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Смола Боја : Multicolor Објект Димензии : 6*4cm Објект Тежина ? 0.6 Фунти Пакетот Содржи : 4 парчиња Буда Монахот го Поставите.ЗАБЕЛЕШКА : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD 4Pcs Шарени Безличен Кукла Нордиските Правец на Шумски Стар Човек Украси Божиќ Кукла Божиќ Украси Декорации

Тежина : Стои : 285g, Седи : 315g.Производ материјал : неплетени ткаенини, кадифен.Производ големина : Положба �

DEN 2320.80

автомобил Оркестарот Автомобил Кукла Тресење на Главата Куче Украси Автомобил Внатрешни работи Симпатична Креативни

Материјал : Изработен Од Abs + Собираат, Убава И Великодушни.Употреба : Многу Погодна За Канцелариски Мате�

DEN 2433.36