• Новак
GFDJ Божиќ Украси Снешко Божиќ Декорација Кукла Кукла Украси елката Pendant Продавница Прозорец Декорација Мали Подароци Роденденски Подароци-J

GFDJ Божиќ Украси Снешко Божиќ Декорација Кукла Кукла Украси елката Pendant Продавница Прозорец Декорација

DEN 2112.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ Спецификација големина : големината е прикажано на сликата, ако ви се потребни детални информации, ве молиме испратете и-мејл. ★ Украсете го вашиот простор : парична Казна изработка и lifelike статуата е начин да се разубават вашиот личен простор, совршена декорација за резолуцијата хотел,канцеларија и дома декор. ★ Најдобрите Подароци : Деликатна на изработка, е одличен избор за подарок за пријатели, колеги и најблиски. ★ Еко-пријателски материјал : Направен од Смола, цврст структура и висок квалитет, Еко-пријателски. ★ Бидејќи тоа е рачно изработени, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2 mm.Поради различни екранот методи и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот. ★ Спецификација големина : големината е прикажано на сликата, ако ви се потребни детални информации, ве молиме испратете и-мејл.★ Украсете го вашиот простор : парична Казна изработка и lifelike статуата е начин да се разубават вашиот личен простор, совршена декорација за резолуцијата хотел,канцеларија и дома декор.★ Најдобрите Подароци : Деликатна на изработка, е одличен избор за подарок за пријатели, колеги и најблиски.★ Еко-пријателски материјал : Направен од Смола, цврст структура и висок квалитет, Еко-пријателски.★ Бидејќи тоа е рачно изработени, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2 mm.Поради различни екранот методи и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

автомобил Оркестарот Автомобил Кукла Тресење на Главата Куче Украси Автомобил Внатрешни работи Симпатична Креативни

Материјал : Изработен Од Abs + Собираат, Убава И Великодушни.Употреба : Многу Погодна За Канцелариски Мате

DEN 2433.36