• Новак
uxcell 0.9 милиметри Пресврт Вежба High Speed Челик Малку ХСС-Ко 5% M35 Кобалт за Челик,Бакар,Алуминиум Легура 20pcs

uxcell 0.9 милиметри Пресврт Вежба High Speed Челик Малку ХСС-Ко 5% M35 Кобалт за Челик,Бакар,Алуминиум Легура

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИМЕ на ПРОИЗВОД - Пресврт Вежба Малку.МАТЕРИЈАЛ - M35 ХСС со 5% Кобалт.ПАРАМЕТАР - месо тело / најсовремена Дијаметар : 0.9 милиметри;Сечење на Работ Должина : 11mm;Вкупна Должина : 31mm.АПЛИКАЦИЈА - Совршени за нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум,како и одговараат за дрво,пластика.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 20pcs x Пресврт Вежба Малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00