• Новак
Luber-пофини LAF5818 Тешки Филтер за Воздух

Luber-пофини LAF5818 Тешки Филтер за Воздух

DEN 811.20

Достапност
Достапно за нарачка

Luber-пофини MXM Филтри за Воздух понуда 25-30 проценти повеќе нечистотија-одржување капацитет, дури и во најекстремните оперативни средини.Ги отстранува 99.9 проценти загадувачи на воздухот.Micro Gold влакна технологија обезбедува просек од 50 проценти повеќе прашина-одржување капацитет.Повеќе pleats резултира со подолг живот на филтерот, максималната ефикасност на гориво, и значително подобрување на потрошувачката на гориво.Нуди висок квалитет на филтрација кога се соочуваат со груби средини, прашливи или нечисти патишта, или чести лер време.Luber-пофини филтри за воздух се изградени со специјално помеша филтер медиумите за оптимално нечистотија-одржување капацитет, филтрирање ефикасност, и максимална заштита за вашиот мотор од штетни воздушни загадувачи.Достапни во широк спектар на големини за речиси сите апликации, Luber-пофини филтер за воздух е напредни функции се обезбеди оригинална опрема замена која одговара на функцијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00