• Новак
Tuffy 293-01 Под Седиште За Безбедност Фиока, Црна

Tuffy 293-01 Под Седиште За Безбедност Фиока, Црна

DEN 3336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Tuffy е производ дизајни се дизајнира, развива и широко поле за да се тестираат.Со гордост се Направени во САД.Без разлика дали сте надвор на мулти-ден авантура или заинтересирани за заштита на вашите тешко заработени скапоцености, додека во големиот град на Tuffy Rec линија има решение за вас.Rec линија производи се специјално дизајниран да се справат со секојдневните кражба проблеми за спортисти, off-roaders или при посета на локални трговски центар со семејството.Професионална опрема бара специјално конструиран за безбедност решенија.На Tuffy Про линија вклучува автомобилската безбедност решенија за спроведување на Законот, SAR, Воена, Масло поле, Тешка опрема, Флота, Изградба, и Сопствени апликации само за името, неколку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00