• Новак
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Samsung SCH-I545L 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Samsung SCH-I545L 10 Инчен со Далечински управувач за Live

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат