• Новак
Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија, Водоотпорен Солза Отпорни 3868mm 110Sheets/Ролна за Б11/B21/B3S

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употреба и не дамка вашиот раце.Направен од висок квалитет на термичка хартија, не-токсични, издржливи и отпорни на абење.Со заштитен слој на површината, водата и отпорен на гребење.Термичка хартија со еко-пријателски лепак може да се вклопат цврсто и не е лесно да се падне, без да остават лепак кога откине од површината на објектот.Шарени цртан филм етикета хартија, убава и практика, мазна и рамна површина за јасно печатење.Различни големини етикета хартија ги задоволува различните потреби во животот, и широко се користи во дом, канцеларија, супермаркет, облека продавница, угостителство, итн.Карактеристики : Материјал : Термичка Хартија Пакет Големина : 52 * 52 * 56cm/ 2.0 * 2.0 * 2.2 во Пакет Тежина : 60g/ 2.1 оз Пакување Листа : 1 * Термална Хартија во Ролна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат