• Новак
Војводата 213533 2500 Btu Гас Режач со Капа

Војводата 213533 2500 Btu Гас Режач со Капа

DEN 1236.72

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 9 H x 5 L x 6 L (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Војводата 213533 2500 Btu Гас Режач Со Капа.Вистински ОЕМ замена дел.Војводата Производство развива решенија за комерцијални foodservice индустрија, вклучувајќи производ држи опрема, steamtables, опрема за перење и повеќе.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00