• Новак
IDEALSV 100 Компјутери 1/2 Инчи Мала Завртка Куки Првенство Кука Завртка-во Светла Куки Накит Куки Црвено Бронза

IDEALSV 100 Компјутери 1/2 Инчи Мала Завртка Куки Првенство Кука Завртка-во Светла Куки Накит Куки Црвено Бронза

DEN 198.96

Достапност
Достапно за нарачка

Тема : Мали таванот завртка куки бронза, не дамка или ги кородираат,се користи за морски, бања и надворешна употреба, фирмата ' рѓа-спротивстави на метал направени.Древните бронзени ретро бои се многу популарни и добар натпревар за бесење ретро pendant светлина и накит пазарот.Лесен за инсталација : Со навој крајот прислушување завртки, можете лесно може да завртка метал првенство кука во дрво, ѕид, плафон.Користење на пилот дупка прв и нарезници со рака или со користење на завртка око во вашиот вежба.ГОЛЕМИНА : 0.83 инчен*0.3 инчен/21*8мм завртка кука 100pcs мали куки должина може да се вклопат се откажам многу работи.Внатрешна и Надворешна Употреба : Завртка првенство куки тие се многу разноврсна,висат филџани кафе првенство, организирање на вашата гардероба Ремени, капи, марами,накит, ѓердани, кујнски прибор, крпи, завеси , метли ,растенија,копчиња,jewlry ѓердани, ветер chimes,birdcage и повеќе.Овие тешки куки не ' рѓа, не корозија, совршен за на отворено.Виси цвет кошеви, ветер chimes и фенери, chirstmas фестивал светла,Кампување шатори итн.Брз : Овие предмети содржат функционални остри поени, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца и бебе.Опис на производот Црвено бронза куки мала завртка првенство кука погоден за надворешна и внатрешна употреба, како и кујна,бања, под кабинет ,полица,затворен, надвор, патио, тремот, двор, гаража.Совршен за бесење , кафе, чај првенство, светлина, светилка, фабрика ,цвет кошница,облека, тенџере, завесата и повеќе.Спецификации : Должина : 0.83 инчен(21mm) Завртка должина : 0.3 инчен(8мм) Боја : Црвена Бронза Материјал : Метал Пакет : 100 пакет метална завртка куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат