• Новак
Leviton 3812-ОЕМ Опрема Кабинет Surge Protector Wired-In-Модул

Leviton 3812-ОЕМ Опрема Кабинет Surge Protector Wired-In-Модул

DEN 897.12

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Номиналниот Напон : 12 VDC.Max.DC Оперативен Напон : 13.2 V DC. (+) на (-) Стегање : 17 V Врв.Максимална Пренапони Струја : 10 A.Штрајк дефект напон 14.7-19.8 V(100 V/?s); 9.4-само 11,6 V(100 V/sec).Leviton Опрема Кабинет Изградена-Во Напливот Стабилизатор Заштитник 10 A 12 VDC 3812-ОЕМ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат