• Новак
Navaris Бебе Влажно и Суво Кеси (Сет од 3) - Влажно и Суво Торба во Собата за Обновливи Менување Пелена Торба, Крпа Пелени, Пливање, Брише Организатор - Животинско Дизајни

Navaris Бебе Влажно и Суво Кеси (Сет од 3) - Влажно и Суво Торба во Собата за Обновливи Менување Пелена Торба,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така, на лесни градежни нема да тежат на вас долу кога си носи целосна промена перниче за патување tote.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Секоја торба мерки 15.7" x 13" (40 см х 33 cm).На разноврсна големина е идеален за бебе и деца опрема, како и постарите деца, па дури и возрасните.Имајте влажни и суви предмети одделени и организираниот со влажно и суво торба поставени од страна на Navaris.Тие може да се мијат во машина за перење во 80 степени Фаренхајтови (30°C).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76