• Новак
VNOIFDE Рек 1PC 1.5 М Опрема Рек/Прави Заби Рек Челик Страна Одредување Дупка Зацврстуваат+1pc 1.5 M 20 Заби Hole6/8/10/12/14/15/16 Назабена Брзини (Боја : 1.5M20T hole16, Водич Должина : 15X15 500mm)

VNOIFDE Рек 1PC 1.5 М Опрема Рек/Прави Заби Рек Челик Страна Одредување Дупка Зацврстуваат+1pc 1.5 M 20 Заби

DEN 1969.44

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 PC 1.5 М Директно рек водич +1 PC 1.5 M20 T hole6/8/10/12/14/15/16 Конвексни опрема.Ве молиме изберете модел треба да го стави на ред.Материјал : Fulll спектар на 45# челик.Притисок агол : 20 степен.Изгасне : Нема.Пакетот вклучува : 1 PC 1.5 М Директно рек водич +1 PC 1.5 M20 T hole6/8/10/12/14/15/16 Конвексни gear Please изберете модел треба да го стави на ред.Материјал : Fulll спектар на 45# steel Pressure агол : 20 degree Quenching : Нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76