• Новак
Hape Виножито Pounder| Удар Клупата Дрвени Играчки со Чекан Сина, Црвена, Портокалова, Зелена, Жолта, Дрво, L: 9.1, W: 4, H: 4.2 инчен

Hape Виножито Pounder| Удар Клупата Дрвени Играчки со Чекан Сина, Црвена, Портокалова, Зелена, Жолта, Дрво,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДВОЈНО ДВОСТРАНО POUNDER : Ковале е забавно!Чекан во сите штипки потоа флип клупата повеќе и да почне повторно, тоа е тоа лесно.УЧАТ БОИ И БРОЕВИ : Оваа симпатична клупата ќе ги учат вашите деца за бои и броеви како тие допрете далеку.SMART ДИЗАЈН : четири широк рачки направете го тоа лесно за години да ги носите и мека прстени во текот на нозете се задржи на клупата од лизгање додека се зачукуваше.ПОЛН со ЗАБАВА : Вклучува клупата, осум штипки во четири различни бои, и дрвена чекан со мека пластика главата.Вашиот малку ќе имаат часови на забава игра со ова виножито играчка.ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ : Детето безбедно боја заврши и здрав дрвена конструкција се направи оваа долга-трајни играчка на вашето дете ќе љубов за годините што доаѓаат.Hape е Виножито Pounder ги учи децата за бои и броеви.Децата се охрабруваат да чекан во штипки, се претвори во текот на клупата да чекан нив повторно.Мека прстени околу нозете на клупата се задржи на клупата од лизгање додека вашето дете чешми далеку во штипки.Додека виножито бои задржи вашето дете се заинтересирани во оваа играчка.Чекан во штипки по сортирање на штипки во боја групации.Оваа играчка е препорачливо за деца на возраст од 12 месеци и нагоре, овој колоритен верзија на Виножитото Pounder ќе даде часа на забава обезбедување на вежбање и развивање на моторните вештини.Направени со здрав дрвени изградба и заврши со целосно нетоксичен, по мерка на детето бои и завршува.Ова е играчка на вашето дете ќе љубов за годините што доаѓаат.Hape Играчки е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки.Hape е воден од филозофијата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои ги инспирира игра, учење и истражување на светот во кој живееме.Сите производи ги исполнуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.Hape Играчки претставува следната генерација на игра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76