• Новак
Федералниот Сигнал MPSM6-BOOTKIT Микро Пулсот (2) Гума Подигање на Планината за (2) MPS600, Не се Применливи

Федералниот Сигнал MPSM6-BOOTKIT Микро Пулсот (2) Гума Подигање на Планината за (2) MPS600, Не се Применливи

DEN 1236.24

Достапност
Достапно за нарачка

Микро пулсот гума подигање на планината за (1) MPS600. Овој производ е многу издржлива.Овој производ е произведен во Тајван.Микро пулсот гума подигање на планината за (1) MPS600. Микро пулсот гума подигање на планината за (1) MPS600. Овој производ е многу издржлива.Овој производ е произведен во Тајван.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76