• Новак
43mm X2 УВ Филтер за Камерата Леќи - UV Заштита Фотографија Филтер Леќа со Крпа - MRC8, Nanotec Облоги, Ултра-Тенок, Влечење Рамка, Времето-Запечатен со Пробив Фотографија

43mm X2 УВ Филтер за Камерата Леќи - UV Заштита Фотографија Филтер Леќа со Крпа - MRC8, Nanotec Облоги, Ултра-Тенок,

DEN 888.00

Достапност
Достапно за нарачка

Во нашата лабораторија тестови, 4.Ја ЕЛИМИНИРА ВИБРАЦИИ : X2 карактеристики на ултра-тенок 3,5 мм двојно-тема влечење рамка да се отстрани vignetting во целосна рамка, широк агол конфигурации.Било помалку од 3.By активирање на вашиот 25-годишна пеглање гаранција, ние доделите оваа сериски број, па секоја идна дискусија во врска со овој уникатен филтер е проследено, евидентирани проблеми и за сите работи кои одат во иднина дизајн на производот.Ние, исто така, рекорд секој X2 влечење рамка со единствен сериски број.3 мм беше на ширината на рамката во која vignetting е забележано во 16 милиметри широк агол конфигурации во полна рамка конфигурации.X2 УВ (Ултра Виолетова) ФИЛТЕР : На X2 УВ филтер карактеристики критички остри AGC стакло направени во Јапонија, MRC8 и нашата држава-of-the-art nanotec нано слој слоеви кои што помагаат да се елиминираат распрснување, ghosting и низок контраст. 25-ГОДИШНА ПОДДРШКА : Ние сме зад секој УВ филтер ќе се направи со нашиот 25-годишна пеглање гаранција.0 mm и леќа капи немаат доволно површината за да зафат.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.ДВОЕН СЛОЈ & ГРАВИРАЊЕ : Ласерски engrave на секоја X2 УВ влечење рамка за да се обезбеди дека буквите никогаш не исчезнат или исчезнат по доследна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Американското Знаме Куршуми Пиштоли САД Втората 2 Амандман Тавански Вентилатор и Светлината

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло с�

DEN 191.76

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76