• Новак
3D Лажни Трепки, 3D Faux Mink Лажни Трепки, Меки Висока Јачина на звук Долго Природата, рачно изработени, Суровост-Бесплатно, за Жените Шминка [ 20-5]

3D Лажни Трепки, 3D Faux Mink Лажни Трепки, Меки Висока Јачина на звук Долго Природата, рачно изработени,

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТРЕПКИТЕ & РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ】Живописни и сјајна и долг животен век. 【ТРЕПКИТЕ ФУНКЦИЈА】Повеќето модерни, совршен за секојдневна употреба, партија или ноќта.Модерен лажни трепки се направени од увезени влакна, кој е еден од најдобрите лажни трепки материјали.Во случај на било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето.Тоа е добар избор за пријатели роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, итн.Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ ОТСТРАНИ】Лесно да се инсталира со дебели флексибилни бенд.Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук.Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок.Мека бенд и лесно да се вклопи во секое око форма. 【МЕК МАТЕРИЈАЛ】 Изработени од тенки влакна материјал, најдобро за вашиот секојдневно носење.Ние придаваат големо значење на предлозите изнесени од страна на клиентите.Како да се примени : 1.Одличен подарок за девојки/жени.Направи твоите очи шарм и привлечно!.Ние ќе ја неквалификувани производи бесплатно, и целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако ние не сме задоволни со производи.НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ И ДА ГО ДОДАДЕТЕ ВО КОШНИЧКАТА СЕГА!!!.Додадете Гламурозна Допир да Вашиот Изглед Кога Носат Темни Сенки или Smoky Око.Секој Лажни Трепки се рачно изработени.Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцета.Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе физички.Нашата по-продажбата на тимот ќе ви послужи 24 часа на ден.Направени на Квалитетот Синтетички Влакна, Природен Изглед и се Чувствуваат, Лажни Трепките се Меки, Флексибилен, Лесен. 【ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】Клиентите задоволство е нашата најголема извршување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат