• Новак
U-M Античките и Хартиена Трака Декоративни Washi Маскирање Tapediy Албум Декоративна Лента Ефективни и Добра QualityAre

U-M Античките и Хартиена Трака Декоративни Washi Маскирање Tapediy Албум Декоративна Лента Ефективни и Добра

DEN 84.96

Достапност
Достапно за нарачка

Убави, живописни и светли бои.Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од креативни подароци и украси што ќе се направи со овој washi ленти.Одлична за вашиот бележник, куршум Весник, календар, декорирање фотографии рамки, ѕид уметност, мобилен телефон, и подарок обвивката.Широк Спектар на Употреба : се работи за голема занаети, одмор украсување, запишување етикетирање и кодирање, она што ви треба, завиткување вашиот Божиќ подарок.Лесен за Користење : може да се раскина надвор од рака лесно.Се држи добро, и лесно да се отстрани или да ја наместите без вулгарен остатоци лево.Убави, живописни и светли бои.Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од креативни подароци и украси што ќе се направи со овој washi ленти.Одлична за вашиот бележник, куршум Весник, календар, декорирање фотографии рамки, ѕид уметност, мобилен телефон, и подарок обвивката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат