• Новак
Бебе Момчиња Девојчиња 3D Цртан филм Диносаурус Rompers Облека Постави за Деца Детска Новороденче Спиење n Игра Долг Ракав Jumpsuit Облека

Бебе Момчиња Девојчиња 3D Цртан филм Диносаурус Rompers Облека Постави за Деца Детска Новороденче Спиење n

DEN 134.40

Достапност
Достапно за нарачка

4" Препорачана Возраст : 6-12 Months Size : 80 Bust : 50cm/19.54 см) Препорачана Возраст : 3-6 Months Size : 70 Bust : 48cm/18.2" Препорачана Возраст : 18-24 Months Size : 100 Bust : 54cm/21.Одличен подарок за вашите мало бебе. 【ИДЕАЛЕН МОДА ИЗБОР】Симпатична,Стилски,Оригинални и Сите натпревар за Дизајн,одговараат за бебе момче церемонија, бебе туш подарок, крштевањето, се облекуваат во костими, свадба, бебе фотографија, роденден, секојдневно носење, одмор, фото реквизити, торта пресече, заедничарење, церемонија, фестивал, фаза на изведба, dancewear, уметнички фото снимањето, балет танц, плажа, рецитал вечер, на комуникација, на гала и семеен собир, официјалниот настан или специјални прилики. ღღღ Големина Детали : (Единица : cm/инчен/1 инч = 2.Страна/Машина за Миење со Ладна Вода, не кајгана и железо,висат да се исуши,направи фустан повеќе издржливи.7"Должина : 58cm/22.ღღღ За Нашата Услуга : ღ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или превозот,или не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да ви помогне да го реши секој проблем.6"Рамо : 25cm/9.3"Должина : 65cm/25.8" Препорачана Возраст : 12-18 Months Size : 90 Bust : 52cm/20.7"Ракав : 24cm/9.Ви благодариме за Вашето Време и да ја Посетите! : ) Боја : Светло Сина | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.апсолутно совршена облека за вашиот малку љубов.бебе момчиња деца падне jumpsuit облека поставите т-маица romper тимови дете доенче ново родено бебе момче спие и да игра облека дете тимови младата tuxedo формално одговара на поставени кошула, панталони долг ракав бебе унисекс пижами tee и панталона поставите органски памук т кошула и панталони 0-6 месеци 0-3 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци кавер-облека ropa став 18-24 месеци 1t 2t 3t 1 години 1 години 2 години 2 години sweatshirt и панталони 3 години 3 години блузи пролет лето зима rompers падне костим одговараат поставите фотографија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат