• Новак
Хамилтон 7729-05 N724 Игла, 24 Колосек, 2, Точка Скала 5 (Пакување од 6)

Хамилтон 7729-05 N724 Игла, 24 Колосек, 2, Точка Скала 5 (Пакување од 6)

DEN 2550.00

Достапност
Достапно за нарачка

Игли се 304 од не ' рѓосувачки челик (sst.).Стандардна игла должина е 2" / 51 mm.Метал центар (N) игли се достапни во удобен шест пакети.Обичај игла должини и точка стилови се достапни.Метал центар (никел позлатен месинг) игли може да се користи со TLL шприцеви и LT или TLL конектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76