• Новак
Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена на Филтер за Полнење 1008 за Bissell CleanView правосмукалки: Пред Мотор (2032662) и Пост Мотор (2032663) Филтри

Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена на Филтер за Полнење 1008 за Bissell CleanView правосмукалки: Пред Мотор

DEN 285.36

Достапност
Достапно за нарачка

Го заменува : Bissell ОЕМ #1008, #2032663, #1601502. Одговара : Bissell 9595, 9595 A, 9595 R, 95956, 95957, 8531, 85312, 85321, 7636, 7482, 3918, 4207, 3583, 35831, 35835, 3583 R, 3247, 2970, 2412, 2410, 1813, 1816, 1819, 1822, 1823, 1825, 1381, 1381 K, 1834, 1837, 1836, 1838, 18252, 1243, 1330, 1330 K, 1330 R, 1331, 1332, 1332 R, 13202, 1334, 1320, 1413, 1413 W, 1320 A, 13321, 13335, 1322, 1333, 1327, 1328, 1329, 1328 V, 1319, 1319 A, 14522, 24101 правосмукалки.Пакет содржи : 2 x Пре-Моторни Пена Филтер, 2 x Пост-Моторни Pleated Филтер.Висок квалитет.За поддршка на корисниците.Без прашања праша политика на враќање.Целосно се враќа.Висок квалитет.За поддршка на корисниците.Широк спектар на филтри, кеси, и влошки.Лесно може да го замени.Без прашања праша политика на враќање.Пена и се чувствува филтри чист воздух со држење на поголеми честички откако ќе влезе во вакуум и пред тоа добива да HEPA филтрација и на крајот на надворешната средина.HEPA филтри има комплекс влакнести структура и припаѓаат на парична казна прочистување категорија.Работа проток механизми кои се базираат врз следниве процеси : .Зелена Етикета нуди широк спектар на високо квалитетни вакуум замена на филтрите.Висок квалитет на филтри се клучни за чиста животна средина и подобро здравје.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.За ваша погодност, Зелена Етикета, исто така, нуди голем број на замена на филтер колекции кои facillate вашето пребарување и да ви помогне да го добиете најдоброто занимава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76