• Новак
Решетката Вметнете Трим, 2 парчиња Colorfast Пред Скара Декорација Трајни производи за Автомобил(сина)

Решетката Вметнете Трим, 2 парчиња Colorfast Пред Скара Декорација Трајни производи за Автомобил(сина)

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дури и по долго време користење, вашата резервоарот за вода и за заштита на прачка ќе не ' рѓа, сигурен за користење.Едноставна и брза инсталација, само да се чисти вашиот резервоарот за вода заградата и предвремени тоа во.Усвојување на премиум квалитет ПВЦ материјал, тоа е colorfast, здрав, анти‑носат и издржливи.Софистицирани изработка, стилски и око‑фаќање, надградба на автомобил изглед.Скара мрачно декорација, совршена замена за 1 2 3 4 5 6 7 Серија F20 F22 F30 G30. Функција : 1. Скара мрачно декорација, совршена замена за 1 2 3 4 5 6 7 Серија F20 F22 F30 G30.2. Усвојување на премиум квалитет ПВЦ материјал, тоа е colorfast, здрав, анти‑носат и издржливи.3. Софистицирани изработка, стилски и око‑фаќање, надградба на автомобил изглед.4. Едноставна и брза инсталација, само да се чисти вашиот резервоарот за вода заградата и предвремени тоа во.5. Дури и по долго време користење, вашата резервоарот за вода и за заштита на прачка ќе не ' рѓа, сигурен за користење.Како да го Користите : Чекор 1 : Употреба на screwdrivers се отвори предната решетка;Чекор 2 : Чистење на протезата со хартија или крпа;Чекор 3 : Snap нашиот производ во резервоарот за вода и за заштита на заградата;Чекор 4 : Фикс за автомобил решетката додатоци, Инсталацијата заврши.Спецификација : Предмет Тип : Скара Stripe Material : PVCLength : Прибл. 32cm/12.6 in Diameter : Прибл. 3cm/1.2 in Thickness : Прибл. 3мм/0.12 in Quantity : 2pcs Fitment : Замена за 1 Серија F20 2012-2018 F21 Замена за 2 Серии F22 F23 F44 F45 F46 Replacement за 3 Серија F30 2012-2018 F31 F34 Replacement за 4 Серија F32 F33 F36 Replacement за 5 Серија G30 G31 G38 Замена за 6 Серија G32 Replacement за 7 Серија G11 G12 Пакет Листата : 2 x Скара Линија.

Спецификацијата

Item Type:
Grill Stripe
Material:
PVC
Length:
Approx. 32cm/12.6in
Diameter:
Approx. 3cm/1.2in
Thickness:
Approx. 3mm/0.12in
Quantity:
2pcs
Fitment:
Replacement for 1 Series F20 2012-2018 F21 :
Replacement for 2 Series F22 F23 F44 F45 F46 :
Replacement for 3 Series F30 2012-2018 F31 F34 :
Replacement for 4 Series F32 F33 F36 :
Replacement for 5 Series G30 G31 G38 :
Replacement for 6 Series G32 :
Replacement for 7 Series G11 G12 :
Package List:
2 x Grill Stripe :

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76