• Новак
Решетката Вметнете Трим, 2 парчиња Colorfast Пред Скара Декорација Трајни производи за Автомобил(сина)

Решетката Вметнете Трим, 2 парчиња Colorfast Пред Скара Декорација Трајни производи за Автомобил(сина)

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дури и по долго време користење, вашата резервоарот за вода и за заштита на прачка ќе не ' рѓа, сигурен за користење.Едноставна и брза инсталација, само да се чисти вашиот резервоарот за вода заградата и предвремени тоа во.Усвојување на премиум квалитет ПВЦ материјал, тоа е colorfast, здрав, анти‑носат и издржливи.Софистицирани изработка, стилски и око‑фаќање, надградба на автомобил изглед.Скара мрачно декорација, совршена замена за 1 2 3 4 5 6 7 Серија F20 F22 F30 G30. Функција : 1. Скара мрачно декорација, совршена замена за 1 2 3 4 5 6 7 Серија F20 F22 F30 G30.2. Усвојување на премиум квалитет ПВЦ материјал, тоа е colorfast, здрав, анти‑носат и издржливи.3. Софистицирани изработка, стилски и око‑фаќање, надградба на автомобил изглед.4. Едноставна и брза инсталација, само да се чисти вашиот резервоарот за вода заградата и предвремени тоа во.5. Дури и по долго време користење, вашата резервоарот за вода и за заштита на прачка ќе не ' рѓа, сигурен за користење.Како да го Користите : Чекор 1 : Употреба на screwdrivers се отвори предната решетка;Чекор 2 : Чистење на протезата со хартија или крпа;Чекор 3 : Snap нашиот производ во резервоарот за вода и за заштита на заградата;Чекор 4 : Фикс за автомобил решетката додатоци, Инсталацијата заврши.Спецификација : Предмет Тип : Скара Stripe Material : PVCLength : Прибл. 32cm/12.6 in Diameter : Прибл. 3cm/1.2 in Thickness : Прибл. 3мм/0.12 in Quantity : 2pcs Fitment : Замена за 1 Серија F20 2012-2018 F21 Замена за 2 Серии F22 F23 F44 F45 F46 Replacement за 3 Серија F30 2012-2018 F31 F34 Replacement за 4 Серија F32 F33 F36 Replacement за 5 Серија G30 G31 G38 Замена за 6 Серија G32 Replacement за 7 Серија G11 G12 Пакет Листата : 2 x Скара Линија.

Спецификацијата

Item Type:
Grill Stripe
Material:
PVC
Length:
Approx. 32cm/12.6in
Diameter:
Approx. 3cm/1.2in
Thickness:
Approx. 3mm/0.12in
Quantity:
2pcs
Fitment:
Replacement for 1 Series F20 2012-2018 F21 :
Replacement for 2 Series F22 F23 F44 F45 F46 :
Replacement for 3 Series F30 2012-2018 F31 F34 :
Replacement for 4 Series F32 F33 F36 :
Replacement for 5 Series G30 G31 G38 :
Replacement for 6 Series G32 :
Replacement for 7 Series G11 G12 :
Package List:
2 x Grill Stripe :

Со стоката дадена додека купуваат