• Новак
qsbai Вештачки Борови Аквариум Риба Резервоарот Рок Бонсаи Украс Лажни Засади Дрво Декор

qsbai Вештачки Борови Аквариум Риба Резервоарот Рок Бонсаи Украс Лажни Засади Дрво Декор

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински изглед дизајн, со кафеави гранка и зелени лисја.Направени од пластика, а не на штета на риба резервоарот и риба.Тоа е совршен за аквариум и риба резервоарот за декорација.Вистински изглед дизајн, со кафеави гранка и зелени лисја.Тоа е погоден и во солена и свежа вода.Спецификации : Тип : Вештачки Борови Материјал : Пластични Карактеристики : Реални, Риба Резервоарот Декорација Тоа е погоден и во солена и свежа вода.Големина S : x 15cm 7cm x 10cm/5.91"" x 2.76"" x 3.94"" (Прибл.) Големина L : 30cm x 18cm x 18cm/11.81"" x 7.09"" x 7.09"" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Вештачки Бор(Багажникот + Лисја).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат