• Новак
BESPORTBLE Количка Чаша Носителот Rollator Пијат Носителот Шише за Вода за Носител со Јадица на Универзал за Вокер Колички Шетач Црна

BESPORTBLE Количка Чаша Носителот Rollator Пијат Носителот Шише за Вода за Носител со Јадица на Универзал за

DEN 772.08

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во било која големина за што ви треба - Rollator купот на носителите дизајниран со флексибилни клапи, кои би можеле да се прилагодат на било која големина на чаша вода за да остане во исправена позиција.Отворете страни се приспособат на шишиња со рачки, како бебе шише со рачка, чашата со рачка, итн.Универзална чаша носителот - Мултифункционален купот на носителот може да се користи за Rollator, инвалидска количка, мобилност скутер, потпирач, , дете велосипед, аеродром, чаир, канцеларија стол , lawnmowers и шетач итн.Да се стави различни големини шишиња, како шише за вода, кафе кригла, бебе шише итн.Сигурна и стабилна - инвалидска количка се пијат држач се направи на безбеден и еколошки материјали.ABS пластика и се лизга отпорни на гума се осигура дека чаши може да се задржи стабилен во кабриолет чаша носителот дури и на груб патот.Висока Прилагодливост На Мултифункционален чаша носителот може да биде инсталиран во бебе pram, потпирач, скутер, дете велосипед, инвалидска количка , сите видови на планински велосипеди, канцеларија стол, buggies, регулируема облегалка etc,To се стави различни големини шишиња, како шише за вода, кафе кригла, бебе шише итн.Едноставна Операција Алатки бесплатно и едноставно да ги инсталирате, можете да го добиете се подготвени, без било какви алатки.Description Wheelchair Чаша Носителот Rollator Пијат Носителот Шише за Вода за Носител со Јадица на Универзал за Вокер Колички Шетач Black Features - Материјал : ПП.- Големина : 13x9.8x8cm - Боја : Црна.Пакет Including1 x Шише Држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76