• Новак
Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински Возрасни Медицински Потрошен Материјал, Инвалидс

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

DEN 519.36

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран - Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Две Рака Крај на Големите Тркала Се Лесни за Употреба, а Ако Не Сте Задоволни со Кочница Стегање или Брзина, Може да се Прилагоди на Сопирачки, Систем.Виткање и Преносни Може да Биде Ставен зад Автомобилот, Заштеда на Простор, да се Качите и Преносни, Подарок Тркала Патна Торба, Удобен, Шок Апсорбер Заградата Содржи Шок Апсорбер Пролет, Заден Само-Сопирање, Безбеден и Сигурен.Инвалидска Количка се Има Здрав Челична Рамка за да се Обезбеди Трајност.Седиштето и Backrest Се Направени од Мека, Обичај Пвц Материјал за да се Обезбеди Удобно се Вклопуваат.Направени од Високо Квалитетни Алуминиумски Легури + Ev Оксфорд Ткаенина, Светлина и Водоотпорен, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Чување.Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Нога Непријатност, со посебни потреби, Пациентите, Падне, Рани, Остеопороза Пациенти.Производ description Applicable Луѓе : Постоперативна Рехабилитација, Стари лица, Возрасни лица, Бремени Жени, Млади, Деца, Неповолно Нозе, со посебни потреби, Пациентите, Паѓа и Коските Проблеми.Предности : Виткање и Преносни Можат да Бидат Поставени во Задниот Кутија на Автомобилот за да се зачува Простор, да се Качите и Преносни, Давајќи круг Патна Торба, Удобен, Шок Апсорбер Заградата Содржи Шок Апсорбер Пролет, Заден Само-Кочница, Безбеден и Сигурен.На производи од нашата продавница, ќе бидат внимателно избрани пред испорака и потоа се доставуваат до вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе обично одговор на секоја порака која ќе ја испратите во повеќе од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат