• Новак
JUSTRY 10PCS Сублимација на бои со Ќорци Мека Гума Телефон Случаи Опфаќа Анти-Нула Компатибилен со Apple iPhone 7 iPhone 8, 4.7 Инчен.Празно Некој Телефон Случај за DIY Прилагодено Ја?

JUSTRY 10PCS Сублимација на бои со Ќорци Мека Гума Телефон Случаи Опфаќа Анти-Нула Компатибилен со Apple iPhone

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛЕН : Сублимација на бои со ќорци телефон случај опфаќа /Компатибилен со Apple i Phone 7 i Phone 8,4.7 Инчен.Секој Случај се Доаѓа со висок квалитет Вметнете Алуминиумски и Пластични Ќеси.JUSTRY сублимација празно телефон предмети со сјај заврши до нив.ВКЛУЧУВА : 10 x Празно Сублимација на бои со Црна Случај + Внесува Компатибилен со i Phone 7 i Phone 8. ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА на СЛИКАТА : празно вметнете алуминиумска плоча е designable која може да бидете сигурни дека вашиот телефон случај може да биде разликата со другите.Земете телефон случај на друго ниво со додавање со персоналните слика.Користете семејни фотографии, лични mottos или бизнис логоа да ги споделите со светот видите она што е важно за вас!.МАТЕРИЈАЛ : Минималистички дизајн со designable назад, дефинирани рабови и мазна завршница, Тенок, форма монтирање.Направени од високо квалитетен TPU материјали, лесни случај овозможува напредно шок апсорпција заштита од капки, испакнатини, гребнатини, nicks, и шок.ТОПЛО-СОВЕТ : Ова е сублимација на бои со ЌОРЦИ телефон случај,сликата на телефон случај е само за демонстрација.Кога преносот на топлината,на време може да биде во 80-120s,на темп може да биде на 350 -400f.Сублимација технологија за печатење на јасни обрасци.Телефон случај вклучува пилинг-далеку силна самолепливи назад кон affix вашиот вметнете по сублимација.Сјајот некој insert, Сјајот заврши.Можете да преносот на топлината било која слика ви се допаѓа во вметнете и да креирате сопствени телефонски случај места вашата личност во вашата дланка!.Контрола сублимација телефон случај браник е направен со shockproof и мека на допир Термопластични Полиуретан (TPU), Тоа може подобро да ја заштитите вашиот телефон од капки.TPU материјал, еден-парче вбризгување на калапи, високи анти-пропратен ефект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52