• Новак
NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски Филтер Подлога Филтер Медиумите Сунѓерот Риба Резер

NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски

DEN 306.96

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.Може да се отстрани прекумерната храна, риба, остатоци во вашиот аквариум е вода и риба резервоарот ефикасно.Задебелена и густи влакна, повеќе филтрирање ефекти, практично да се користи.Висока вода порозни функција и филтер ефикасно, не е лесно да се деформира.Направи навика да го замени редовно значи дека овие работи нема да предизвика никакви проблеми за чистење на животната средина.Опис на отпадните Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски Филтер Подлога Филтер Медиумите Сунѓерот Риба Резервоарот Додаток Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Филтер памук - Size : 40. 00 X30. 00 X2. 00cm/ 15. 72 X11. 79 X0. 79inch - Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.- Висока вода порозни функција и филтер ефикасно, не е лесно да се деформира.- Задебелена и густи влакна, повеќе филтрирање ефекти, практична за употреба.- Може да се отстрани прекумерната храна, риба, остатоци во вашиот аквариум е вода и риба резервоарот ефикасно.- Направи навика да го замени тоа редовно, така што овие работи освои' t предизвика било какви проблеми за чистење на животната средина.- Големина : 40 X30 X2 CM; Пакет Вклучувајќи 1 x риба резервоарот филтер памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76