• Новак
HIFROM Замена на Филтер Компатибилен со Bissell Bagless Канистер Вакуум 6489 64892 64894 10 M2 Правосмукалка Филтер, Нечистотија Првенство Филтер за полнење (1 Pack)

HIFROM Замена на Филтер Компатибилен со Bissell Bagless Канистер Вакуум 6489 64892 64894 10 M2 Правосмукалка

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена Нечистотија Првенство Филтер Рамка База Компатибилна со Bissell Bagless Vacuums Почиста.НЕ е Компатибилен со Bissell Bissell Zing II, Zing 2156 3 Месеци гаранција; ако unsatisfy со нашиот производ, можете да се вратите до нашиот магацин, не постои ризик.Нечистотија Првенство Филтер за полнење : Филтри се перат и еднократно!Филтер Екран Пред Филтри Пост Филтри може да се чисти честички на чад од Тутун, саѓи, Масло, чад, прашина, итн.Филтер Екран Пре-Филтри Пост на Филтри : Компатибилен со Bissell Bagless Канистер Вакуум 6489 64892 64894 10 M2 34 Z1 Филтер за полнење заменува Дел # 203-1531 2031531 203-1532 2031532 203-1534 2031534 203-1771 2031771 203-1772 2031772 203-1786 2031786 ве Молиме Забелешка : Овој филтер НЕ се Компатибилни со Bissell Bissell Zing II и Zing 2156 & 1665 серија.НЕ се замена за делови ## 1613056 & 1608602! !Тоа е компатибилен со Bissell 6489 серија САМО!Па ве молиме да го проверите вашиот број на моделот пред купување!!Пакет се Вклучени : - 1 x Филтер answer : ___________________________ Note : Ова Не е оригинални резервни Замена на Делови, ве молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат