• Новак
На Stupell Дома Décor Колекција Лето Wildflower Букет во Тегла Мејсон Акварел Сликарство Ѕид Плоча Уметност, 10 x 15, Мулти-Боја

На Stupell Дома Décor Колекција Лето Wildflower Букет во Тегла Мејсон Акварел Сликарство Ѕид Плоча Уметност,

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 10 x 0.5 x 15 Инчи.Со гордост се Направени во САД.Нашиот ѕид плакети започне како висок квалитет lithograph отпечатоци, кои се издигна на трајни МДФ дрво.Секое парче е рачно заврши и доаѓа со свеж слој на фолија од двете страни да даде јасни чист изглед.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Дизајн Од Страна На Уметникот Џенифер Paxton Паркер.Со гордост се направени во САД, сите на нашиот ѕид плакети започне како висок квалитет lithograph отпечатоци, кои се издигна на трајни МДФ дрво.Секое парче е рачно заврши и доаѓа со свеж слој на фолија од двете страни да даде јасни чист изглед.Тоа доаѓа подготвен да се откажам без инсталација потребни, и доаѓа со здрав јасно аглите за да го задржи тоа од оштетување во транзит.Stupell Индустрии е обезбедување на квалитет на ѕид уметност и украсни додатоци за повеќе од четириесет години.Stupell производи се движат од платно ѕид уметност, дрво ѕид уметност, и врамени giclée уметност во спектар на теми, медиуми и големини.Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционално, или бебето ѕид уметност и дома декор е направена со најголема грижа и нега.Сите наши производи се со гордост се направени во САД, и се донесе на живот на нашите капацитети во Џонстон, РИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76