• Новак
Poliphili 24 Парчиња Шарени Целосна Покриеност Медиум Акрилик Лажни Нокти Ковчег Форма Лажни Нокти Дизајн Различен Модел Applique Декорација (Зелена Бела Точка)

Poliphili 24 Парчиња Шарени Целосна Покриеност Медиум Акрилик Лажни Нокти Ковчег Форма Лажни Нокти Дизајн Различен

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Обидете се да не ги влажни вашите прсти во рок од неколку минути на носењето лажни ноктите.Лесно е да ги пратите и изберете вистинската големина за секој прст според бројот на лажни ноктите. Ние Ќе ги Обезбеди Следните Содржини : 24 x компјутери лажни нокти совети (10pcs по големина, 12sizes одговара на повеќето прсти) 1 x мини датотека 1 x случаен лепило tab2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Ноктите Лепак : Користете помине смена.Може да потрае неколку минути дома направите вашите нокти наместо од 1 час во салон продавница.Лесен за Користење : Ова е најлесниот начин да се добие маникир. Истовар метод : Лепило Јазичиња : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.И тоа е супер слатка ако го направите маникир за нив. Како да го користите : го Изберат правото големина лажни нокти, за секој прст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36