• Новак
Агол Заокружување Крајот Мелница Радиус 1/2, Месо Тело Кол. 3/4 во, 1-1/2 Сече. Кол. Кобалт

Агол Заокружување Крајот Мелница Радиус 1/2, Месо Тело Кол. 3/4 во, 1-1/2 Сече. Кол. Кобалт

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Агол Заокружување Крајот Мелница, Радиус : 1/2, месо тело со Дијаметар од : 3/4 во., Машина со Дијаметар : 1-1/2, О. А. Л. 3-7/8 во.Тип : Кобалт*Фотографиите се за општа референца на производот.Фотографиите не се специфични за секоја големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36