• Новак
Виси Слика Алатка за Полнење, Европски Стил Кука Поставите Погодно Анти- ' Рѓа Трајни Долготрајни за Бесење Слики за Бесење Часовници

Виси Слика Алатка за Полнење, Европски Стил Кука Поставите Погодно Анти- ' Рѓа Трајни Долготрајни за Бесење

DEN 443.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од челик, прекалени јадро, месинг‑галвански да се спречи рѓа, издржливи и долготрајни.На здрав пластична кутија е опремен со куки и соодветните ноктите, што го прави лесен за употреба.Ѕид‑монтирани дизајн да може ефективно да го зачувате вашиот простор и да се направи вашата соба да изгледа повеќе чисти.Многу погодна за бесење слики, часовници, огледала, слики, уметнички дела, плочи, итн.Аглеста помине дизајн и notched куки да им даде дополнителна сила од дрво, гипс.Функција : 1. Аглеста помине дизајн и notched куки да им даде дополнителна сила од дрво, plaster2. Направени од челик, прекалени јадро, месинг‑галвански да се спречи рѓа, трајни и долгорочни lasting3. На здрав пластична кутија е опремен со куки и соодветните ноктите, што го прави полесно да се use4. Многу погодна за бесење слики, часовници, огледала, слики, уметнички дела, плочи, итн.5. Ѕид‑монтирани дизајн да може ефективно да го зачувате вашиот простор и да се направи вашата соба да изгледа повеќе tidy How да се Користат : 1. Само да се стави на вашиот фото рамка или други предмети на hook2. Се најде на вистинското место на wall3. Притиснете на копчето за да се одбележи позицијата на нокти, и да затропа на ноктите in4. Висат и се level Specification : Предмет Тип : Виси Слика Hook Material : Нерѓосувачки Steel Application : Многу Погодна за Бесење Слики, Часовници, Огледала, Слики, уметнички Дела, Плочи, итн.Пакет Листата : 4 x Виси Слика Hook75lb 8 x Виси Слика Hook40lb 10 x Виси Слика Hook30lb 15 x Виси Слика Hook20lb 25 x Виси Слика Кука 10lb 30 x Tetragonum Главата Двострано Serrated Hanging10 x D-Облик на Мали Виси Ring10 x Овци Око Circle70 x Screw99 x Челик Nails1 x Цилиндрични Level1 x Пластични Обложени Челични Јажиња.

Спецификацијата

Item Type:
Hanging Picture Hook
Material:
Stainless Steel
Application:
Very Suitable for Hanging Pictures, Clocks, Mirrors, Paintings, Artworks, Plates, etc.
Package List:
4 x Hanging Picture Hook75lb    :
8 x Hanging Picture Hook40lb   :
10 x Hanging Picture Hook30lb    :
15 x Hanging Picture Hook20lb    :
25 x Hanging Picture Hook 10lb 30 x Tetragonum Head Double-Sided Serrated Hanging :
10 x D-Shaped Small Hanging Ring :
10 x Sheep Eye Circle :
70 x Screw :
99 x Steel Nails :
1 x Cylindrical Level :
1 x Plastic Coated Steel Wire Rope :

Со стоката дадена додека купуваат

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Американското Знаме Куршуми Пиштоли САД Втората 2 Амандман Тавански Вентилатор и Светлината

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло с�

DEN 191.76

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв�

DEN 519.36

NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски

Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.Може да се отстрани прекумер�

DEN 306.96