• Новак
TOPBATHY Далечински Управувач Држачот за на доградба на Акрилни ТВ Контролер Ѕид Чување на Кутии Медиумите Организатор Мобилен Телефон Charing Решетката за Дома (Една Мре

TOPBATHY Далечински Управувач Држачот за на доградба на Акрилни ТВ Контролер Ѕид Чување на Кутии Медиумите

DEN 1857.60

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така е совршен подарок за вашите пријатели и семејства.Тоа е погоден за чување на далечинскиот управувач, мобилен телефон, дребулии, или други мали предмети.Тоа може да се задржи вашата соба чисти и уредно.Едноставен дизајн со исклучителна детали прави тоа мода и креативни.Направени од високо квалитетни материјали, оваа кутија за складирање е за трајни и долго време се користи.Description Want едноставна складирање кутија?Нашиот објект е добар избор.Оваа складирање кутија е направен од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни.И тоа е погоден за чување на далечинскиот управувач, мобилен телефон, дребулии, или други мали предмети.Едноставен дизајн со исклучителна детали прави тоа мода и креативни.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Акрил.- Големина : Околу 6.5x4.7x14cm.- Направени од високо квалитетни материјали, оваа кутија за складирање е за трајни и долго време се користи.- Тоа е погоден за чување на далечинскиот управувач, мобилен телефон, дребулии, или други мали предмети.- Едноставен дизајн со исклучителна детали прави тоа мода и креативни.- Тоа може да се задржи вашата соба чисти и чисти.- Исто така е совршен подарок за вашите пријатели и семејства.Пакет Including1 x Далечински Управувач Држачот за на доградба на Акрилни ТВ Контролер Ѕид Чување на Кутии Медиумите Организатор Мобилен Телефон Charing Решетката за Дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76