• Новак
Природни Голи Екстра Долг Салон за Нокти Остри Совет Гел Сјај Притиснете На Ноктите за Партија Исклучително Stiletto Нокти Совети

Природни Голи Екстра Долг Салон за Нокти Остри Совет Гел Сјај Притиснете На Ноктите за Партија Исклучително

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е акрилик лажни ноктите.Екстра долг stiletto нокти во голи.Постојат 24 парчиња во еден комплет.Ноктите содржат лепило табови.Не течен лепак вклучени.Посочи остар ноктите совети.Ова е пре-дизајниран лажни ноктите.вие не треба да се наслика вашите нокти повторно.И овие нокти, вклучувајќи лепило табови.Парцели се од Кина, ќе трае околу 2~4 недели за испорака.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во 35 дена.Многу лесен за употреба, тоа е лесно да се биде уметник себе.Отстранување : Ако се користи лепило табови, а потоа 1. Стави својата рака во топла вода и да се задржи околу 1~2 munites. 2. Обидете се да се отстранат ноктите совети нежно, па како да не се оштети вашите природни нокти. 3. Имајте на ноктите и повторна употреба со нив, ако сакате.Ако користите течен лепак, тогаш ве молиме користете лепило отстранување вода за да помогне да се отстранат ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36