• Новак
Artquee 24pcs француски Ореол Боење Браун Јасно Балерина Медиум Долго Ковчег Сјајни Лажни Нокти, Притиснете на Нокти Лажни Совети Нокти за Жените и Девојка

Artquee 24pcs француски Ореол Боење Браун Јасно Балерина Медиум Долго Ковчег Сјајни Лажни Нокти, Притиснете

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, нокти, содржат мини датотека, дрвен стап, еден туториал картичка & лист лепак налепница. - Изберете точната големина на лажни нокти и се држи на вашите нокти - Притиснете цврсто за околу 25 секунди за да се обезбеди нема воздух простори помеѓу.Пакет Содржина 24 * лажни нокти(12 различни големини) 1 * лепак налепница лист 1 * мини нокти датотека 1 * дрвен стап 1 * упатство картичка Насоки за тоа како да ја користите? - Се движи вашиот мртвите кожата далеку користење на дрвен стап за да се осигура дека вашите нокти има поголем простор за налепница. - Датотека лажни нокти парче според обликот и должина што сакате ! (изборен) Како да се отстрани? - Потопи рака во топла вода & користи дрвена стап да го симнат од страна или само го користите рака да тргни го - го Отстраните лепак налепница и одржување на лажни нокти совет за следната употреба. - Датотеката на површината на ноктите (за подобро следење) - Чиста ur нокти - Изберете соодветна големина на лепило налепница за ur ноктите и се држи на вашите нокти. - Се отстрани горниот заштитен слој од лепило налепница.Направите вашиот сопствен убава и совршени нокти користење на стилски лажни нокти парчиња во само 15 минути во секое време и насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски

Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.Може да се отстрани прекумер�

DEN 306.96

Poliphili 24 Парчиња Шарени Целосна Покриеност Медиум Акрилик Лажни Нокти Ковчег Форма Лажни Нокти Дизајн Различен

Обидете се да не ги влажни вашите прсти во рок од неколку минути на носењето лажни ноктите.Лесно е да ги �

DEN 191.76