• Новак
2021 Најновите Lenovo Ideapad Лаптоп: 15.6 HD екран осетлив на допир, 2-Core Intel i3-10110U Процесор(До 4.1 Ghz), 8GB RAM, SSD 256GB, UHD Графика, веб Камера, WiFi, Bluetooth, DolbyAudio, HDMI, Win10S, ТФ

2021 Најновите Lenovo Ideapad Лаптоп: 15.6 HD екран осетлив на допир, 2-Core Intel i3-10110U Процесор(До 4.1

DEN 12696.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Процесор Info] : Најновите и Моќни 10 Генерација Intel 2-Core i3-10110 U(База 2.10 GHz, до 4.10 GHz со Турбо Зголемете, 2 Јадра, 4 Конци, 4 MB Cache), Паметни dual-core обработка на перформансите за HD квалитет на компјутери.Intel Турбо Зголеми Технологија обезбедува динамичен дополнителна енергија кога ви е потребна. [Меморија на Безжичниот-AC + Bluetooth; 2x од 1,5 W Звучници со Dolby Аудио; Интегрирани 720p Камера; Нема Оптички Диск. [Оперативен Систем ТФ-Картичка.ТФ продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Техника specs Display : 15.6" HD LED позадинско осветлување Анти-Отсјај Допир Display Processor : Најновите и Моќни 10 Генерација Intel 2-Core i3-10110 U(База 2.10 GHz, до 4.10 GHz со Турбо Зголемете, 2 Јадра, 4 Конци, 4 MB Cache)Меморија : Надогради до 8 GB DDR4 Ram Hard диск Големина : Надогради до 256 GB NVMe PCIe SSDOptical диск : Нема Камера : ДА, Интегрирана веб-Камера со 720p Приватност Shutter Backlit Тастатура : Нема.Целосна големина на Тастатура со Нумерички Keypad Fingerprint Читателот : No Audio : Dolby Аудио со 2 Стерео звучници испорача здивот, три-димензионални аудио дека текови над и околу вас со длабочина и прецизност.Видео Картичка : Интегрирана Intel UHD Графика со заеднички видео меморија Порти : 2x USB 3.0 Тип, 1x USB 2.0 Тип, 1x HDMI, 1x Media Card Reader, 1x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбинација Jack Wireless : Безжичните-AC802.11 ac + Bluetooth Primary Батерија : 2-Cell 45 WH Литиум-Полимер Батерија(Интегрирано) Димензии & Тежина : 14.26" L x 9.98" W x 0.78" H Почетна тежина 4.07 lbs Оперативен систем : Windows 10 S Home mode(Бесплатна Надградба на Windows 11 Кога е Достапен), може да биде вклучен надвор да се редовни дома издание за слободни.Други : ТФ-КАРТИЧКА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52